NÁŠ TÝM
Bc. Silvia Friedrichová
Vystudovala obor sociální práce na FSE Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
Od roku 2022 pracuje v Centru pro pěstounské rodiny Charity Česká Lípa. Poskytuje odborné poradenství, plánuje průběh pěstounské péče v souladu s individuálním plánem dítěte, zajišťuje bezpečný kontakt dítěte s biologickým rodičem. Doprovází pěstouny s dlouhodobou péčí.
Má mnohaleté zkušenosti s prací s klienty, které získala na oddělení nepojistných sociálních dávek Úřadu práce ČR, kde v posledních letech působila na pozici sociální pracovník. Absolvovala kurzy zaměřené na prezentační a komunikační dovednosti.
Bc. Jana Háblová
Vystudovala Sociálně právní činnost na VOŠ v Mostě, poté obor Sociální politika a sociální práce na FSE Univerzity Jana Evanglisty Purkyně v Ústí nad Labem. Absolvovala vzdělávání v oblasti zpracování historie dítěte v pěstounské péči, attachmentu, terapeutického rodičovství. Je proškolená v metodě My Backpack, pro zpracování přechodu dětí v náhradní rodinné péči a práci s herním pískovištěm.
Od roku 2017 pracuje v Centru pro pěstounské rodiny jako klíčová (sociální) pracovnice. Poskytuje odborné poradenství, plánuje průběh pěstounské péče v souladu s individuálním plánem dítěte, zajišťuje bezpečný kontakt dítěte s biologickým rodičem. Doprovází pěstouny s dlouhodobou péčí.
Před nástupem do CPR pracovala jako sociální pracovník v Zařízení pro zajištění cizinců v Bělé pod Bezdězem.
Bc. Eliška Janovská
Vystudovala Speciální pedagogiku – vychovatelství na UJAK v Praze, absolvovala vzdělávání v oblasti zpracování historie dítěte v pěstounské péči, attachmentu, terapeutického rodičovství. Je proškolená v metodě My Backpack, pro zpracování přechodu dětí v náhradní rodinné péči a práci s herním pískovištěm.
Od roku 2019 pracuje v Centru pro pěstounské rodiny jako klíčová (sociální) pracovnice. Poskytuje odborné poradenství, plánuje průběh pěstounské péče v souladu s individuálním plánem dítěte, zajišťuje bezpečný kontakt dítěte s biologickým rodičem. Doprovází pěstouny s dlouhodobou péčí.
Před nástupem do CPR pracovala jako asistent pedagoga v ZŠ a MŠ Moskevská Česká Lípa, dále pak jako aktivizační pracovnice a posléze sociální pracovnice v Domově pro seniory Pampeliška ve Stráži pod Ralskem.
Bc. Kateřina Malečková
Vystudovala obor Sociální práce a penitenciární péče na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL v Liberci. Absolvovala akreditovaný vzdělávací program „Metoda krizové intervence pro praxi v sociálních službách“ v rozsahu 154 hod.
Od roku 2023 pracuje v Centru pro pěstounské rodiny jako klíčová (sociální) pracovnice. Poskytuje odborné poradenství, plánuje průběh pěstounské péče v souladu s individuálním plánem dítěte, zajišťuje bezpečný kontakt dítěte s biologickým rodičem. Doprovází pěstouny s dlouhodobou péčí.
V Charitě Česká Lípa pracuje od roku 2009, nejdříve v Azylovém domě Jonáš, poté jako gestor projektu „Společně rosteme“ na Sociální ubytovně v Novém Boru. Předtím pracovala jako osobní asistentka pro lidi s mentálním postižením v chráněném bydlení.
|